Книга для викладача є складовою частиною навчально-методичного комплексу Login 1, має на меті обґрунтувати методичну базу підручника і надати викладачеві необхідний допоміжний інструментарій для полегшення викладання навчального матеріалу.

Вона складається із методико-дидактичних вказівок щодо застосування навчально-методичного комплексу Login 1 у навчальному процесі, допоміжних матеріалів до фонетичного курсу і до кожного з розділів основного курсу, тестів та добірки диктантів. Допоміжні матеріали до розділів основного курсу містять перелік навчальних цілей, ключі до вправ та завдань, транскрипт тексту для аудіювання та інші додаткові матеріали.

Призначена для викладачів відділень німецької філології університетів, а також може використовуватися тими, хто вивчає німецьку мову самостійно (в цілях самоконтролю).

Normalerweise kostet dieses Buch dich EUR4.46. Wenn Sie das Buch Логін 1. Німецька мова для студентів-германістів von von Autor Сидоров О. В. kostenlos erhalten möchten, können Sie die PDF-Version des Buches Логін 1. Німецька мова для студентів-германістів von einem unserer Partnerserver erhalten. Klicken Sie einfach auf den roten Download-Schaltfläche und Sie werden zu unserem Partner weitergeleitet, der die PDF-Dateien hat. Vergessen Sie auch nicht, sich auf unserer Partnerseite zu registrieren, um die PDF- Ausführung des Buches Логін 1. Німецька мова для студентів-германістів herunterladen zu können.

Download

Registrierung benötigt

Primärer Link